Bungalow-Park Las Dos Tartanas

Belangrijkste voorzieningen

  • 45 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Om van uw vakantie in Hospitalet De L'Infant te genieten, verblijf in Bungalow-Park Las Dos Tartanas Hospitalet De L'Infant appartementen, gelegen binnen 2 km afstand van het Secalu Park en op 25 minuten wandelafstand van de Villas Hanri Parking. Het appartement van 45 m² bevat een terras uitkomend op de tuin.

    Tijdens het verblijf in dit 1-badkamer appartement kunnen de gasten zich ontspannen op het strand op 500 meter loopafstand. 2-slaapkamer Bungalow-Park Las Dos Tartanas appartement bevindt zich op rijafstand van 10 minuten van het La Rojala-Platja del Torn.

    Deze accommodatie bevat een terras, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de zee. Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij dit appartement.

    Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:30
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerESFCTU00004300100053332600000000000000000HUTT-0000110,HUTT-000011
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Bungalow-Park Las Dos Tartanas Hospitalet De L'Infant

    Deze accommodatie bevat een terras, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de zee. Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij dit appartement.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bungalow-Park Las Dos Tartanas Hospitalet De L'Infant Voorzieningen foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Bungalow-Park Las Dos Tartanas Hospitalet De L'Infant

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Bungalow-Park Las Dos Tartanas Hospitalet De L'Infant

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Bungalow-Park Las Dos Tartanas appartement?
      De grootte van Bungalow-Park Las Dos Tartanas appartement is 45 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bungalow-Park Las Dos Tartanas Hospitalet De L'Infant